- 41%

Одвртувач на оштетени шрафови

Original price was: 490.00ден.Current price is: 290.00ден.

Одвртувач на оштетени шрафови кој ќе ви помогне да го извадите шрафот за помалку од 10 секунди.Сет од 4 битови со различни големини за повеќе видови шрафови.

Достапност: На залиха

Шифра: 6801 Категории: ,

Одвртувач за оштетени шрафови  многу корисна алатка која ќе ви заштеди време и нервози. Вредноста на оваа алатка ќе ја видите во моментот кога ќе ви затреба. Одвртете ги оштетените шрафови за помалку од 10 секунди. Во комплетот ќе добиете битови со 4 различни големини кои одговараат на секој акумулаторски одвртувач. Ова е алатка која мора да ја има секој по дома.