- 40%

Нокшир вц школка

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Нокшир во форма на вц школка кој малите ќе го обожаваат. Изработен е од квалитетни материјали има мек дел за седење и е достапен во 2 бои.

Достапност: На залиха

Шифра: 11584 Категорија:

Нокшир во форма на вц школка кој нашите најмили обожаваат да го користат. Нокширот е изработен од квалитетна АБС тврда пластика и е со мек дел за седење, има капак како вистинска вц школка а внатрешниот сад лесно се вади за миење. Делот кој е во форма на казанче се отвара и внатре можете да си ставате влажни маранчиња,кремови и сл.
Достапен е во 3 бои розева, зелена и сина.