- 25%

Nicer dicer smart сечко

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 890.00ден.

Подгответе вкусни салати за миг со Nicer Dicer smart – практичен сецко со кој за миг ќе исечкате се од зеленчук и овошје.

Шифра: 3541 Категорија:

Подгответе вкусни салати за миг со Nicer Dicer smart – практичен сецко со кој за миг ќе исечкате се од зеленчук и овошје. Тајната на Nicer Dicer smart е во хирушки острите сечила кои се изработени од не’ргосувачки челик брзо и лесно со сечкаат зеленчукот или обошјето без да го изгмечат. Nicer Dicer smart можете да го понесете секаде со вас, на одмор на викендичка или во природа за него не се потребни батерии или пак електрична енергија. Nicer Dicer smart има механизам за чистење и многу лесно се чисти а може да се мие и во машина за садови.

Во комплетот Nicer Dicer smart ќе добиете:

  • Nicer Dicer smart основа
  • Сад со големина од 1.25л.
  • Сечило за сечкање на коцки (5мм/10мм)
  • Сечило за сецкање на четвиртини и осмини
  • Сечило за сецкање на големи коцки (20мм)
  • Капак за чување на храната свежа