- 50%

Над-душек Dream 6цм.

Од: 11,990.00ден5,990.00ден

Наддушек со 5 зони на поддршка изработен од квалитетна мемори пена со висина од 6цм. кој ќе ја претвори секоја површина во удобно место за спиење.

Шифра: Не е достапно Категорија:

Наддушекот Dream е единственото нешто кое ви недостасува за удобен и мирен сон. Изработен од квалитетна, мека и удобна мемори пена и дизајн со 5 зони на поддршка.

наддушек 5 зониНаддушекот е поделен на 5 зони на поддршка кои ќе ви овозможат оптимално ниво на притисок на секој дел од телото.

Навлаката на наддушекот е изработена од меки материјали кои се хипоалергени и дишат.

Наддушекот доаѓа со 2 навлаки горна навлака со нелизгачко дно и долна заштитна навлака. И двете навлаки можат да се перат во машина за алишта.

наддушек 5 зони

Една од најважните карактеристики е да имаме безбедна средина за спиење, затоа се погриживме нашиот наддушек да биде изработен по сите светски стандарди за безбедност и квалитет. Навлаката е хипоалергена, а пак мемори пената го ослободува телото од стрес и од притисок.

наддушек 5 зони

Наддушекот е со висина од 6цм и ни доаѓа во сите стандардни димензии:
90х200цм
120х200цм
140х200цм
160х200цм
180х200цм

Изберете големина:

90х200, 120х200, 140х200, 160х200, 180×200