- 34%

Мултифункционална масичка

Original price was: 1,790.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Практична мултифункционална масичка за вашиот дом или канцеларија. Лесно се поставува и може да се користи на повече начини.

Достапност: На залиха

Шифра: 6985 Категорија:

Практична мултифункционална масичка која ќе биде одличен додаток во вашиот дом или канцеларија. Може да се користи како маса за работа на компјутер, за ученње или пак за ужинка додека гледате телевизија. Висината на масичката лесно се подесува од 70 до 90цм висина така што можете да ја користите и додека стоите. Опремена е со 4 тркалца кои овозможуваат лесно да се помести а имаат и механизам за заклучување во место. Одлична е за постари луге кои тешко можат да стана од креветот да ги обавуваат секојдневните потреби. Површината на масичката е 40х60цм и е изработена од дрво и метал.

Достапна е во 3 бои: Кафена,бел бор, и црна.