- 25%

Мини правосмукалка

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 890.00ден.

Мини правосмукалка со вградена литиумска батерија со која за миг ќе ги соберете трошките од масата или тастатурата.

Достапност: На залиха

Шифра: 6711 Категории: , ,

Мини правосмукалка која е со компактна големина и секогаш ќе ви виде на дофат. Набрзина соберете ги трошките од масата, остатоците после грицкање грицки или пак некоја прашинка во домот. Мини правосмукалката е одлична за деца, забавна е за користење и дечињата ќе стекнат навика да си зачистуваат по нив.

Вградената литиумска батерија од 1200mAh ќе ви овозможи непрекинато користење до 5ч со послабата опција или до 4ч. со втората појака опција на вшмукување.

Лесно се чисти и се полни со УСБ кабелче.

Во комплетот ќе добиете:

1х мини правосмукалка
1х додаток за кошеви и тешко достапни места
1х четка за чистење
1х УСБ кабелче за полнење