- 41%

Микрофибер прашко

Original price was: 490.00ден.Current price is: 290.00ден.

Прашко со корална крпа од микрофибер која ја собира и најмалата прашинка.

Достапност: На залиха

Шифра: 6576 Категории: ,

Исчистете го домот од прашина и нечистотии за миг. Прашко со корална крпа од микрофибер која ја собира и најмалата прашинка. Практичниот дизајн на овој прашко овозможува лесно одстранување на крпата која може да се пере во машина за алишта. Прашкото доаѓа во повеќе бои и го праќаме по случаен избор според залихата што ја имаме.