- 51%

Мемори Простирка

Original price was: 990.00ден.Current price is: 490.00ден.

Мемори простирката е изработена од мемори пена која додава неодоливо мека подлога за вашите стапала.Изберете една од нашите осум безвременски бои и создадете луксузно искусво во вашата бања.

Во комбинација со оваа простирка одлично одговара и мемори простирката за ВЦ школка која е достапна ТУКА.

Шифра: 1165 Категории: ,

Здодевно ви е цело време да го бришете подот во бањата,имаме решение за вас – Мемори простирка за во бања иработена од мемори пена. Оваа простирка ќе ви овозможи прекрасно чувство на мекост додека газите по неа. Ултра впивливата површина на простирката ке се погрижи вашиот под да остане секогаш сув. Долниот дел е изработен од гумирана нелизгачка подлога така што простирката секогаш ке остане на своето место. Лесна е за одржување може да се пере рачно или да се чисти со правосмукалка.

Димензијата на простирката е 50х80цм.

Во комбинација со оваа простирка одлично одговара и мемори простирката за ВЦ школка која е достапна ТУКА.