- 51%

Мелница за кафе и зачини RAF-7113

Original price was: 990.00ден.Current price is: 490.00ден.

Мелница од брендот RAF со моќен мотор од 300w која ќе ви овозможи да измелите кафе,зачини,апетисани,бисквити и сл. на брз и лесен начин.

Достапност: На залиха

Шифра: 14264 Категории: ,

Мелница од брендот RAF со која ќе измелите кафе,зачини,апетисани,бисквити и сл. на брз и лесен начин. Моќниот мотор од 300w и супер острите сечила изработени од не’рѓосувчки челик се идеална комбинација за мелење потврди и помеки намирници. Лесна е користење, само додавате од што сакате да смелите и притискате на копчето. Остатокот од мелницата е исто така изработен од не’рѓосувачки челик што ја прави издржлива и долготрајна.
Мелницата е со компактни димензии и нема да ви зафаќа простор во вашата кујна.

мелница за кафе и зачини