- 42%

Машинка за бричење VGR-322

Original price was: 1,890.00ден.Current price is: 1,090.00ден.

Машинка за бричење со 3 посебни глави за секојдневна употреба која ќе ви овозможи секогаш да изгледате средено.

Достапност: На залиха

Шифра: 10124 Категории: ,

Машинката за бричење VGR-322 има 3 посебни глави за бричење опремени со остриножиња кои ротираат со голема брзина и ја потстрижуваат брадата исто како жилет. Водоотпорниот дизајн овозможува машинката да ја користите за суво бричење и бричење со пена. Дополнително дизајнот вклучува и странична машинка која е одлична за оцртување и потстружување на тешко достапните места. Има вградена батерија која се полни и со едно полнење ќе можете да ја користите и до 90 мин. Главите на машинката се отстрануваат за полесно чистење.

Овој модел машинка е за бричење кратки влакна (0.5-2мм), доколку ви треба машинка за подолги влакна погледнете ги машинките за стрижење.

Во комплетот ќе добиете:

1хМашинка за бричење VGR-322

1хЧетка за чистење

1хКабел за полнење

Машинка за бричење

Машинка за бричење

Машинка за бричење

Машинка за бричење

Машинка за бричење

Машинка за бричење

Машинка за бричење