- 37%

Машинка за стрижење VGR-130

Original price was: 1,890.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Квалитетна машинка за потстрижување која е одлична за домашна и за професионална употреба.

Достапност: На залиха

Шифра: 10157 Категории: ,

Машинката за потстрижување VGR-130 е изработена од квалитетни материјали и ќе ви користи со години. Ергономскиот дзајн вклучува тело изработено од метал и гума што ја прави погодна за држење и потпорна на удари. Ножот е изработен од не’рѓосувачки челик и е супер остар овозможувајки ви прецизно да ги потстижете и најдолгите влакна.
Самиот нож е со прилагодлива висина плус во комплетот ќе добиете и 4 чешли со различна големина.
За да имате комплетно решени за потстрижување во комплетот исто така ќе добиете и чешел и ножици.

Во комплетот ќе добиете:

1хМашинка за потстрижување VGR-130
4хЧешли со различна големина
1хЧешел за коса
1хНожици за потстрижувања
1хЧетка за чистење
1хМасло за подмачкување

Машинка за потстрижувањеМашинка за потстрижувањеМашинка за потстрижувањеМашинка за потстрижувањеМашинка за потстрижување