- 45%

Машинка за стрижење VGR-070

Original price was: 1,790.00ден.Current price is: 990.00ден.

Машинка за потстрижување и бричење детаилер со која ќе ги истакнете сите линии на вашата коса прецизно и лесно.

Достапност: На залиха

Шифра: 12657 Категории: ,

Машинката за потстрижување VGR-070 е супер квалитетна безжична машинка специјално изаботена да ги истакне линиите на вашата фризура. Погодна е за домашна и професионална употреба. Остриот нож изработен од нe’рѓосувачки челчик ќе ви овозможи прецизно сечење на влакната до вистинска нула. Безжична е и лесна за користење и со едно полнење ќе можете да ја користите и до 120мин. Имате опција да користите 2 брзини на потстрижување како и опција заштита за патување која ви овозможува безбедно да ја оставите машинката во вашиот багаж без несакајки да се вклучи при транспортот.
Специјалниот дизајн вклучува и ЛЕД дисплеј кој ќе ви ја покаже состојбата на батеријата, брзината на работење како и дали е вклучена опцијата заштита за патување.
Во комплет со машинката ќе добиете и 5 чешли со различна големина.
Освен за пострижување овој модел машинка можете да го корстите и за средување на брадата.

Во комплетот ќе добиете:
1х Машинка VGR-070
5х Чешли со различна големина
1х Кабел за полнење
1х Четка за чистење
1х Масло за подмачкување

Машинка за стрижење VGRМашинка за стрижење VGRМашинка за стрижење VGRМашинка за стрижење VGR

Машинка за стрижење VGR