- 47%

Машинка за стрижење Raf-437

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 790.00ден.

Брзо и лесно средете ја вашата коса или брада со безжичната машинка од брендот Raf која има вградена батерија и со едно полнење ќе работи и до 1ч.

Достапност: На залиха

Шифра: 11326 Категории: , ,

Машинка за потстрижување коса и средување на брада од брендот Raf со која ќе можете брзо и лесно да постигнете супер резултати во удобноста на вашиот дом. Машинката има вградена батерија која се полни и со едно полнење може да работи и до 60мин. Во комплет со машинката ќе добиете и 3 различни чешли за различна големина на влакното и тоа 1.5мм, 2мм и 3мм. должина. Машинката има вграден ЛЕД дисплеј кој ја покажува моменталната состојба на батеријата и кога е време за полнење.

Во комплетот ќе добиете:

1х Машинка Raf
3х Чешли за различни должини
1х Кабел за полнење
1х Четка за чистење
1х Масло за подмачкување