- 45%

Маица за затегнување

Original price was: 890.00ден.Current price is: 490.00ден.

Долна маица за мажи изработена од мек памук и еластин која има специјални комори во пределот на стомакот и ќе ви помогне да го сокриете вишокот килограми.

Достапност: На залиха

Шифра: 10245 Категорија:

Се спремате за свечен настан а ве мачи вишокот килограми во пределот на стомакот? Имаме решение за вас – Оваа долна маица за мажи која е изработена од пријатни материјали има специјални комори кои го затегнуваат стомакот и ги кријат вишокот килограми а притоа никој нема да примети дека ја носите.
Сега конечно можете да ја облечете омилената маичка или кошула.
Маицата е достапна во 2 големини L/XL и XXL/XXXL.
L/XL одговара до 80кг.
2XL/3XL одговара до 110кг.
Поради специјалниот дизајн маицата се облекува со навлекување од нозете нагоре.
маица за затегање