- 42%

Маица Ethereum Black

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 690.00ден.

Неверојатно мека и лесна маичка изработена од 100% памук. Бидете секогаш во тренд со нашите модерни дизајни.

Шифра: 4736 Категорија:

Маичка изработена од 100% памук која совршено ќе одговара за секоја прилика. Одговара за мажи и за жени. Маичките ги изработуваме во нашето студио за дизајн и секој дизајн го одбираме со многу внимание. За изработка на маичките користиме најнова технологија, која нуди трајност и квалитет дури и на перење на повисоки температури.

  • Достапни димензии: S,M,L,XL,XXL
  • Состав: 100% памук
  • Модел: Унисекс

За полесно да одберете големина подготвивме табела со димензии:

*Доставата за секоја маичка е 2-4 раб дена.
*Натписот на маичката може да изгледа малку поразлично од тоа на сликата.
*Ве молиме избирајте точно бидејки маичките ги изработуваме по нарачка.