- 51%

Магнетен појас за колено

Original price was: 990.00ден.Current price is: 490.00ден.

Магнетниот појас за колено ќе ви овозможи совршена поддршка за коленото и ќе ги намали болките во него.Појасот ја потпира чашката на коленото и и го намалува притисокот на зглобот, дополнително магнетите ствараат чуство на топлина и со тоа се намалуваат сите видови болки.

Шифра: 1648 Категорија:

Болките во колената се неизбежен дел со текот на годините,било да сте спортист,постаро лице или физички работник.Ние имаме решение за вас – Магнетен појас за колено кој ке ви помогне да се ослободите од болките во колената на природен начин без користење на лекови.Се што треба да направите е да го поставите појасот на коленото и со него да ги извршувате секојдневните обврски,ќе чуствувате подобрување уште при првото носење.
Појасот може да се носи во текот на целиот ден.

Забелешка: Овој појас не треба да го користат лица што носат пејсмејкер,автоматски дефибрилатор,пумпички со инсулин или пак бремени жени.