- 50%

Магнетен појас за глава

Original price was: 980.00ден.Current price is: 490.00ден.

Појас за глава со помош на кој на природен начин ќе се ослободите од секаков вид болка во главата.

Достапност: На залиха

Шифра: 13797 Категорија:

Магнетен појас за глава со помош на кој ќе се ослободите од секаков вид болка во главата. Се што треба да направите е да го ставите појасот околу главата и да се опуштите тој сам си ја врши работата. Појасот има вградена магнети кои испуштаат блага топлина и ви даваат пријатно чувство. Помага при болка од мигрена,настинка или пак низок притисок. Ослободете се од болката на природен начин без употреба на лекови.