- 52%

Лупалка со канистер

Original price was: 270.00ден.Current price is: 130.00ден.

Лупалка која има вградено канистер за да ја собира лушпата од овошјето или зеленчукот која сигурно ќе си најде место во вашата кујна.

Достапност: На залиха

Шифра: 6748 Категорија:

Лупалка која има вградено канистер за да ја собира лушпата од овошјето или зеленчукот. Оваа практична алатка со сигурност ќе најде место во вашата кујна. Лушпата од многу овошја и зеленчуци е здрава да се користи бидејки содржи многу витамини, на овој начин можете да ја зачувате и подоцна да ја искористите за кремови,чаеви и слично. Лупалката многу практична и лесно се чисти.Ножот на лупалката е изработен од јапонски 420 нераѓосувачки челик а самата лупалка е изработена од нетоксична пластика.

Производот е достапен во повеќе бои и го праќаме по случаен избор или како имаме на залиха.