- 68%

Лупалка со нож 3во1

Original price was: 590.00ден.Current price is: 190.00ден.

Мултифункционална алатка 3во1 квалитетен кујнски додаток. Острите сечила од не’рѓосувачки челик ви овозможуваат едноставно лупење на различни видови на овошје и зеленчук.Две сечила,едно за лупење другото за сечкање на ленти и  вградено ноже за сечење на разновидна храна.

Достапност: На залиха

Шифра: 6759 Категорија:

Една мала алатка многу можности – Лупалка со двострано сечило и вграден нож. Сега со лесностија подгответе вкусни овошни или салати од зеленчук само со една алатка. Едното сечило на лупалката е за обично лупење а пак другото сечило е за сечкање на тенки ленти. Во лупалката имате вградено супер остро ноже со кое ќе исечете било што. Сечилата и ножот се изработени од 420 јапонски не’рѓосувачки челик а самата лупалка е изработена од нетоксична АБС пластика.

Производот е достапен во повеќе бои и го праќаме по случаен избор.