- 40%

ЛЕД столна ламба

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 890.00ден.

Модерна ЛЕД столна ламба со вградена батерија од 2400mAh која ќе свети и до 10ч. со едно полнење. Достапна е во 3 бои: розева,зелена и бела.

Достапност: На залиха

Шифра: 6540 Категорија:

Модерна столна ламба со минималистички стил која ќе ви овозможи светлина секогаш кога ви е потребна.Опремена е со ЛЕД светло кое може да се намести на 3 нивоа на светлина и батерија од 2400mAh која ја прави безжична и преносна па така ќе можете да ја користите каде и да посакате.
Може да се користи како ноќна ламба, за учење или пак во канцеларија, 3те нивоа на светлина овозможуваат да се користи во секаква амбиентална средина без да ви смета. Горниот дел на ламбата каде што е светлото ротира за 360° и може да се намести во положбата која вам ви одговара.
Батеријата од 2400mAh овозможува работа од 6-12ч. во зависност од кое ниво на светлина го користите. На задниот дел од ламбата се наоѓаат копчето за вклучување,приклучокот за полнење како и идикаторот за батеријата.

Во комплетот ќе добиете:

1х ЛЕД столна ламба
1х УСБ кабел за полнење