- 45%

ЛЕД Фенер со полнење

Original price was: 890.00ден.Current price is: 490.00ден.

Одличен гаџет кој треба да го има во секое домаќинство. COB ЛЕД фенер кој дава одлична светлина без притоа да треба да менувате батерии.

Достапност: На залиха

Шифра: 10564 Категорија:

ЛЕД фенер кој е изработен од квалитетни материјали и COB лед чипови за одлична светлина. Фенерот можете да го користите на 2 начини – како обичен фенер или како светилка со страничното лед светло за да осветлите просторија или било кое друго темно место. Фенерот доаѓа со вградена литиумска батерија која се полни, така нема да имате потреба да менувате батерии за истиот. Со едно полнење фенерот ќе свети и до 3ч. во зависност од интензитетот на светлината.
Фенерот е IP65 водоотпорен и ќе издржи користење во секакви временски услови.

Во комплетот ќе добиете:

1х Фенер
1х УСБ кабел за полнење