- 51%

Комарник за прозорци

Original price was: 390.00ден.Current price is: 190.00ден.

Мрежа комарник за прозорец која лесно се поставува и ќе ги спречи сите летачки инсекти да влегуваат во домот. Одговара на прозорци до 150х130цм а можете да ја скроите и по мерка.

Достапност: На залиха

Шифра: 7064 Категорија:

Кажете збогум на летачките инсекти еднаш за секогаш. Мрежа комарник за прозорци која можете да ја кроите по мерка. Наместо да давате илјадници денари за комарници тоа можете да го сторите вие самите, мрежата лесно се поставува на прозорецот со двострана лепенка. Инсектите надвор, свежиот воздух внатре.

Во комплетот добивате:

1х Мрежа комарник 130х150цм
1Х Двострана лепенка