Хранилка за бебе – цуцла

390.00ден

Практична хранлика за бебиња која секој родител мора да ја има по дома.Изработена е од нетоксични материјали и има интересен дизајн на тропкалка.

Достапност: На залиха

Шифра: 6937 Категорија:

Практична хранилка за бебиња која ја олеснува болката во забите и притоа бебињата ја внесуваат потребната количина на витамини. Во хранилката може да се стави секаков вид овошје или зеленчук. Без неред во куќата вашето бебе ке ужива во оваа хранилка. Изработена е од нетоксична гума и АБС пластика што ја прави безбедна за вашето бебе.

Со нарачка на една хранилка ние ќе ви испратиме ПОДАРОК уште една.

Достапна е во 4 бои: сина,зелена,жолта и  розева.
Достапна е во 3 големини:
S – 0-3 месеци.
М – 3-6 месеци.
L – за поголеми од 6 месеци.