Hot Belt појас за слабеење

990.00ден

Појас за слабеење и тонирање кои ви овозможува да се потите 4 пати побрзо. Hot Belt ви овозможува:
-да ослабете
-да изгубите во обем во половината, стомакот и колковите
-да ја зголемите основната температура на телото
-да го подобрите вашето здравје

Шифра: 1268 Категорија:

Големини:
XL – Половина(86-90цм) , Колкови (109-114цм)
XXL – Половина(91-95цм) , Колкови (115-118цм)
XXXL – Половина(96-100цм) , Колкови (119-123цм)

До најдобра физичка форма во вашиот живот со потење!

Доколку сакате да ослабете без да морате напорно да вежбате, ние имаме начин на кој тоа многу лесно ќе го постигнете! Најновиот производ Hot Belt ви овозможува:

  • да ослабете
  • да изгубите во обем во половината, стомакот и колковите
  • да ја зголемите основната температура на телото
  • да го подобрите вашето здравје

Слабејте 4 пати побрзо додека пешачите, се одмарате или ги вршите секојдневните домашни обврски

Hot Belt е фитнес појас кој можете да ги носите секој ден. Дизајниран со Neotex технологијата која ја зголемува основната температура на вашето тело, вие ќе се потите многу повеќе додека вежбате, одите, трчате, ги вршите секојдневните домашни обврски… или едноставно додека одмарате или гледате телевизија. Со Hot Belt, ќе се потите и ќе слабеете 4 пати побрзо отколку со било која друга облека!

Појасот останува сув додека согорувате калории

Neotex ткаенината е мека и лесна, па вие ќе можете да ја носите и под гардеробата без воопшто да се забележува. Внатрешната ткаенина овозможува телесната температура да се зголемува и повеќе да се потите, додека пак надворешната ја апсорбира влагата и секогаш ќе бидете суви.

Елиминирајте ги штетните токсини и подобрете го вашето здравје.

Големини:
XL – Половина(86-90цм) , Колкови (109-114цм)
XXL – Половина(91-95цм) , Колкови (115-118цм)
XXXL – Половина(96-100цм) , Колкови (119-123цм)