- 68%

Гел влошки за обувки

Original price was: 590.00ден.Current price is: 190.00ден.

Кажете збогум на уморните и отечени стапала после напорниот работен ден.Гел Влошките ќе би помогнат да ја намалите напнатоста и болките во стапалата.

Шифра: 3571 Категорија:

Нема повеќе уморни стапала на крајот од напорниот работен ден – Ви ги претставуваме Гел Влошките со уникатна гел структура која ја намалува напнатоста во стапалата.Со Гел Влошките ќе се чуствувате како да одите по облаци. Ги намалуваат притисокот на стапалата а со тоа и болките во самите стапала,половините и ‘рбетот. Гел влошките може да ги носи секој независно од возраста. Достапни се за мажи и за жени. Едноставни се за употреба се што треба е да ја скоите влошката до ознаката на вашиот број и да ги вметнете во обувките.

  • Машкиот модел е достапен со броеви 42-48бр.
  • Женскиот модел е достапен со броеви 37-42бр.