- 58%

Fold flat иновативно ренде

Original price was: 690.00ден.Current price is: 290.00ден.

Fold flat grater e иновативно ренде изработено од дебела пластика и не’ргосувачки челик.Неговиот дизајн го прави ова ренде практичен додаток во секоја кујна.

Шифра: 2910 Категорија:

Кажете збогум на големите и непрактични рендиња кои зафаќаат многу простор во вашата кујна. Ви го претставуваме Fold flat grater вашиот незаменлив партнер во кујната. Fold flat grater е иновативно ренде кое се преклопува и зафаќа многу малку простор. Сечилата се изработени од не’ргосувачки челик и се хирушки остри. Fold flat grater може да се користи од сите четири страни и тоа:

  • Ситно рендање
  • Едро рендање
  • Пасирање
  • Сечкање на парчиња

Fold flat grater е изработен по сите стандарди и е безбеден да се мие во машина за садови.