- 29%

Фен за коса VGR-433

Original price was: 2,390.00ден.Current price is: 1,690.00ден.

Дали сте во потрага по фен изработен од квалитетни материјали кој ќе ви користи со години – испробајте го новиот модел на фен од брендот VGR.

Достапност: На залиха

Шифра: 10084 Категории: ,

Професионален фен VGR-433 изработен од квалитетни материјали коj ќе ви овозможи на брз и лесен начин да ја исучите вашата коса. Фенот за коса VGR-433 има моќ од 2200w и опција за топло и ладно дување. Од опции за сушење располага со 2 брзини на дување на водухот како и 3 различни температури на топол воздух кои ќе можете да ги користите согласно вашите потреби.

Фенот за коса VGR-33 има вграден генератор за негативни јони кој константно ги испушта додека ја сушите косата. Негативните јони допринесуваат порите на влакната бргу да се затворат оставајки ја косата мека и со висок сјај.

Нема повеќе прегревање- фенот има вградено двоен термостат систем како заштита од прегревења и двојна изолација на топлината на надворешниот дел.

Од додатоци со фенот ќе добиете насочувач на водухот и чешел за кој е практичен додаток за виткана коса.

Во комплетот ќе добиете:

1хФен за коса VGR-433
1хДодаток за насочување на водухот
1хДодаток чешел

 

Фен за косаФен за косаФен за косаФен за коса