- 29%

Фен за коса VGR-431

Original price was: 2,390.00ден.Current price is: 1,690.00ден.

Дали сте во потрага по фен изработен од квалитетни материјали кој ќе ви користи со години – испробајте го новиот модел на фен од брендот VGR кој е со стилски дизајн и одлични перформанси.

Достапност: На залиха

Шифра: 10073 Категории: ,

Професионален фен VGR-431 изработен од квалитетни материјали коj ќе ви овозможи на брз и лесен начин да ја исучите вашата коса. Фенот за коса VGR-431 има моќ од 1800w и 3 различни функции за сушење на косата.
Опција 1: Ладен воздух
Опција 2: Топол водух од 57°C
Опција 3: Врел воздух од 68°C

Фенот за коса VGR-431 има вграден генератор за негативни јони кој константно ги испушта додека ја сушите косата. Негативните јони допринесуваат порите на влакната бргу да се затворат оставајки ја косата мека и со висок сјај.

Фенот е достапен во 2 бои – ретро зелена и винтиџ црвена боја.

Во комплетот ќе добиете:

1хФен за коса VGR-431
1хДодаток за насочување на водухот

Фенот VGR-431 доаѓа спакуван во убава репрезентативна кутија што го прави одличен за подарок.

Фен за коса