- 35%

Фен за коса VGR-421

Original price was: 1,980.00ден.Current price is: 1,290.00ден.

Супер квалитетен мал фен со голема моќност кој ќе ви овозможи сува и сјајна коса за многу кратко време. Иновативниот дизајн со рачка на собирање го прави одличен за патување.

Достапност: На залиха

Шифра: 12710 Категории: ,

Супер квалитетен фен од брендот VGR кој ќе ви овозможи сува и сјајна коса каде и да посакате. Дизајнот со рачка која се собира ќе ви овозможи да го понесете фенот со вас каде и да посакате. Моќниот мотор од 1200w ќе ви овозможи брзо сушење на косата а пак вградениот генератор на негативни јони ќе ја направи косата мазна и со свиленкаст изглед.
Фенот има 2 брзини на сушење и кабел со должина од 1.8м.
Во комплет со фенот ќе добиете и насочувач на воздухот со кој ќе можете да ја определите насоката на дување.

vgr фен за косаvgr фен за косаvgr фен за косаvgr фен за косаvgr фен за косаvgr фен за коса