- 41%

Депилатор VGR-726

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 990.00ден.

Одличен апарат за  депилација од брендот VGR со кој ќе ги отстраните несаканите влакна по нозете и рацете на брз и безболен начин.

Достапност: На залиха

Шифра: 10037 Категории: ,

Безжичниот епилатор од бренодот VGR ќе ви помогне на брз и лесен начин да ги отстраните несаканите влакна од рацете и нозете. Опремен е со 18 индивидуални чупалки за влакна кои ротираат со голема брзина и ги отстрануваат влкната од корен, оставајќи мазна кожа без влакна и до 30 дена. Eпилаторот има вградена батерија која се полни и со едно полнење може да работи 90 минути. Компактен е и преносен па ќе можете да го понесете секаде со вас.

Во комплетот ќе добиете:

1хVGR-726 епилатор
1хКабел за полнење
1хЧетка за чистење