- 59%

Електрично ѓезве Dessini

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 690.00ден.

Подгответе вкусно кафе или чај за само една минутка.Електрично ѓезве изработено од квалитетен инокс материјал и капацитет од 0,5л.

Достапност: На залиха

Шифра: 6601 Категорија:

Подгответе вкусно кафе или чај кога и да посакате и тоа само за минутка. Десини електричното гезве е изработено од инокс материјал кој одлично ја дистрибуира топлината и лесно се чисти. Ѓезвето е со јачина од 600w и има капацитет од 0.5л така ќе можете да подготвите повеќе кафиња или чаеви одеднаш. Ѓезвето е одвоено од постолјето што го прави многу попрактично од останатите ѓезвиња на пазарот. Рачката на ѓезвето не се загрева.

Ѓезвето е достапно во 2 дезени и го праќаме по случаен избор. (Доколку некој дезен ви се допаѓа повеќе оставете ни забелешка при нарачка)