- 29%

Електрична тава RAF-5304

Original price was: 2,390.00ден.Current price is: 1,690.00ден.

Електрична керамичка тава од брендот RAF со која ќе подготвите секакви вкусни јадења како вистински професионалец.

Достапност: На залиха

Шифра: 14261 Категории: ,

Електрична керамичка тава од брендот RAF со која ќе подготвите секакви вкусни јадења како вистински професионалец. Тавата е изработена од керамичка нелеплива плотна која го готви јадењето рамномерно и за многу брзо време. Јачината на тавата е 1800w и ќе можете да си одберете помеѓу 5 нивоа на топлина. Тавата е со одличен дијаметар од 36 цм доволен да зготвите риба,месо,компир,зеленчук и сл.
Тавата има многу практичен дизајн – дно кое е подигнато на ногарки, термостат кој се вади и силиконски рачки безбедни за допир, па ќе можете да послужуте дирекно во неа и јадењето да биде секогаш топло.
Користете ја тавата во друштво поставете ја дирекно на масата за јадење и пригответе ги вашите омилени рецепти дирекно на масата опкружени со луѓето што ги сакате.

елекрична тава RAF