- 37%

Електрично двојно решо RAF

Original price was: 1,890.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Електрично решо со 2 плочи од по 1000w од брендот RAF на кое ќе можете да зготвите што и да посакате.

Достапност: На залиха

Шифра: 14357 Категории: ,

Електрично решо со 2 плочи од брендот RAF на кое ќе можете да зготвите што и да посакате. Секоја од плотните е по 1000w јачина и се контролира со посебен термостат. Едноставно за користење и лесно за чистење. Можете да готвите со секаков вид садови и тоа челични садови, креамички садови, бакарни садови и др.