- 47%

Ел. бокал за вода Raf-7815

Original price was: 1,690.00ден.Current price is: 890.00ден.

Електричен бокал за топлење вода изработен од квалитетни материјали со кој ќе стоплите или зовриете вода за многу кратко време.

Достапност: На залиха

Шифра: 9665 Категории: ,

Електричен бокал од брендот Raf изработен од квалитетни материјали и е со супер модерен дизајн кој ќе се вклопи во секоја кујна. Бокалот има капацитет од 1.8л и јачина од 2000w, одличен е за подготовка на топла вода за кафе и чаеви. Електричниот бокал од Raf има вградена решетка за прецадување на отворот каде што излегува водата па така ќе можете во него дирекно да си подготвите чаеви или други напитоци.

Во комплетот ќе добиете:

1хЕлектричен бокал

1хОснова за електричен бокал