- 50%

Едукативна дрвена играчка

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 590.00ден.

Детска едукативна играчка изработена од дрво на која децата ќе учат концентрација, да бројат, да погодуваат форми и да ги учат боите.

Достапност: На залиха

Шифра: 12980 Категорија:

Детска едукативна играчка изработена од дрво на која децата ќе учат:

-концентрација
-да бројат
-да погодуваат форми
-да ги учат боите.

Изграчката е специјално дизајнирана да поттикнува моториката на децата и да ги натера да размислуваат.
Достапна е во два модели:
-со форми
-со броеви.