- 67%

Easy dish алатка за чистење

Original price was: 890.00ден.Current price is: 290.00ден.

Easy dish алатка за миење садови која ќе ги замени стандардните сунгери и жици кои ги оштетуваат вашите раце.

Достапност: На залиха

Шифра: 3153 Категории: ,

Практична алатка која секому ќе му се најде во домот и кујната.Еаsy dish е практична алатка за миење садови и чистење во домот. Иновативниот дизај го прави Еаsy dish попрактичен и похигиенски од обичните сунгери. Еаsy dish има резервоар кој се полни со течност за чистење и со притискање на копче испушта од истата онолку колку што е потребно. Заборавете на стандардните сунгери и зици за чистење, набавете го Еаsy dish и вашите раце секоаш же бидат нежни и заштитени.
Еаsy dish го добивате во комплет со четка за чистење потврдокорни мрснотии и 2 сунгерчиња за поосетливи садови.

Во комплетот добивате:

  • Основа Еаsy dish
  • Четка за чистење
  • 2х сунгерчиња