- 25%

Двоен штендер за алишта

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,490.00ден.

Двоен штендер за алишта кој ќе собере двојно повеќе алишта од обичните штендери. Изработен е од квалитетен материјал и е достапен во бела боја.

Достапност: На залиха

Шифра: 6969 Категорија:

Метален двоен штендер за алишта која ќе ви помогне да ги организирате алиштата во домот. Штендерот е изработен од цврст метал и е со многу стабилна конструкција. На ногарките има гумици за да не се оштети подот.
Двојниот дизајн му овозможува да закачите двојно повеќе алишта од обичните штендери плус на долниот дел да имате простор за чанти обиувки и сл.

Штендерот е со димензии 150x110x57цм. и може да понесе до 35кг. тежина.
Штендерот е достапен во бела боја.