- 44%

Држач за очила

Original price was: 160.00ден.Current price is: 90.00ден.

Држач за очила за во авотомобил со кој очилата нема да се оштетат и секогаш ќе ви бидат при рака.

Со нарачка на еден држач за очила ние ќе ви испратиме уште еден ПОДАРОК!

Достапност: На залиха

Шифра: 6453 Категорија:

Држач за очила за во автомобил кој се поставува на визирот. Изработен е од квалитетна пластика и меко сунгерче кое не дозволува да се оштетат очилата.

Покрај очила на него можат да се чуват документи како возачка, кредитна картичка и сл.

СПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА – НАРАЧАЈТЕ ЕДЕН ДРЖАЧ ЗА ОЧИЛА И НИЕ ЌЕ ВИ ИСПРАТИМЕ УШТЕ ЕДЕН ПОДАРОК!