- 31%

Држач за чадори

Original price was: 1,290.00ден.Current price is: 890.00ден.

Уникатен и модерен држач за чадори кој ќе ги чува чадорите уредно без притоа да се прави вода на подот. Доаѓа во 3 бои : розева,сина и црна.

Достапност: На залиха

Шифра: 6903 Категорија:

Уникатен и модерен држач за чадори кој ќе ги чува чадорите уредно без притоа да се прави вода на подот. Држачот за чадори може да смести 6 чадори одеднаш, а специјалниот дизајн овозможува водата од чадорите да се цеди во пластиката на дното која лесно се вади.Задните 3 места од држачот се за високи чадори, предните 3 места се за пониски чадори. Држачот е со компактна големина и нема да зафаќа многу простор во вашиот дом.

Доаѓа во 3 бои : розева,сина и црна.