- 42%

Држач за пешкири Ecoco

Original price was: 1,190.00ден.Current price is: 690.00ден.

Модерен и стилски држач за пешкири од брендот Ecoco кој ќе се вклопи во секоја бања. Се поставува со помош на лепенки и нема потреба да се буши.

Достапност: На залиха

Шифра: 11130 Категории: ,

Држач за пешкири од брендот Ecoco кој е со модерен и стилки изглед и ќе се вклопи во секоја бања. Држачот е многу практичен за употреба и за негово поставување нема потреба да се буши или да се користат алати, едноставно се залепуваат држачите на плочките и се поставува држачот. Држачите кои се лепат на плочките имаат специјален вакум систем кој може да издржи голема тежина без да се одлепи.
Држачот е со двоен дизајн па така на него ќе можете да поставите повеќе пешкири одеднаш.

Димензиите на држачот се 9х65х14цм.

Во комплетот ќе добиете:

1хДржач за пешкири Еcoco
2хЛепенки за монтирање на држачот