- 41%

Дозер за течен детергент

Original price was: 490.00ден.Current price is: 290.00ден.

Диспенсер за течен детергент за садови кој ќе ви заштеди време и пари.

Достапност: На залиха

Шифра: 6694 Категории: ,

Диспенсер за течен детергент за садови кој ќе ви ја олесни работата во кујната. Многу е едноставен за користење, само додадете течен детергент за садови во садот и затворете, со секое притискање на диспенсерот со сунгерот ќе имате доволна количина детергент секогаш. Ставете крај на нередот во кујната и заштедете на течен детергент. Диспенсерот доаѓа во комплет со еден сунгер за миење садови.