- 39%

Додаток за чешма

Original price was: 590.00ден.Current price is: 360.00ден.

Практичен додаток за чешма кој ќе ви овозможи подобар проток на водата и многу различни можности споредбено со статичните чешми.

Достапност: На залиха

Шифра: 10520 Категории: ,

Додаток за чешма изработен од не’рѓосувачки челик кој е издржлив материјал и ќе ви користи со години. Додатокот со приклучните винтови одговара на 90% од чешмите на пазарот. Додатокот е флексибилен и ротира 360 степени и со него ќе можете лесно да го измиете умивалникот. Додатокот има прилагодлив млаз па можете да си изберете кој млаз би сакале да го користите.
Додатокот одговара за чешми со внатрешен и надворешен винт.

 

Во комплетот ќе добиете:

1х Додаток за чешма
1х Комплет гумици за различни типови чешма
1х Клуч за одвртување

Додаток за чешмаДодаток за чешмаДодаток за чешмаДодаток за чешма