- 40%

Проектор за цртање

Original price was: 980.00ден.Current price is: 590.00ден.

Инерактивна играчка која ја буди креативноста во децата а притоа е забавна и лесна за користење. Достапна е во 2 бои жолта и розева.

Достапност: На залиха

Шифра: 10474 Категорија:

Интерактивна играчка проектор за цртање која ќе им пружи на децата забава со саати. Проекторот има вклучено 3 различни глави со по 8 различни сликички кои децата ќе можат да ги прецртуваат и да станат вистински уметници. Проекторот исто така има и музика која може да биде вклучена или исклучена додека цртаат. Дополнително во комплетот ќе добиете и комплет филомастери како и сунгер за бришење.
Проекторот е достапен во 2 бои – розева и жолта и работи на 2 ААА батерии кои не се вклучени во комплетот.

Во комплетот ќе добиете:
1х Проектор за цртање
1х Комплет од 12 фломастери
1х Сунгер за бришење
1хМал шрафцигер