- 49%

Детска маичка Jenny

Original price was: 890.00ден.Current price is: 450.00ден.

Детски маички изработени од 100% памук со нашите омилени херои. Изберете го вашиот омилен дизајн веднаш.

Шифра: 5090 Категории: ,

Нашите омилени херои ќе ги носиме секаде со нас. Памучни маички за деца изработени од 100% памук. Изберете го вашиот омилен модел а ние ќе го подготвиме за вас. Маичките ги изработуваме во нашето студио за дизајн со користење на најнова технологија, секоја апликација е безбедна за деца и нема да се оштети при перење.

 

  • Маичките ги изработуваме по нарачка ве молиме избирајте точно.
  • Времето на подготовка и достава на маичките е 2-4 раб. дена.
  • Боите на сликичката на маичките може да изгледаат малку поразлично во живо.