- 60%

Clean Step Mat магична простирка

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 590.00ден.

Clean Step Mat супер абсорбирачка простирка за пред врата.Clean step mat ја собира нечистотијата од вашите обувки како магија.Нема потреба од бришење се што треба да направите е да застанете на неа.

Шифра: 1230 Категорија:

Clean step mat е изработена со револуционерна технологија која ја собира секоја нечистотија од вашите обувки инстантно, се што треба да направите е да застанете на неа.
Clean step mat ке ги одржува вашите подови суви и чисти, нема потреба повеќе да се грижите кога вашите деца или миленици влегуваат дома со нечисти стапала.
Горниот дел на простирката е изработен од 55% памук и 45% микрофибер иделна комбинација за задржување на калта од обувките. Долниот дел пак е изработен од латекс гума која овозможува нелизгачка површина.

Димензијата на простирката е 45×70 cm.