- 45%

Чистач за прозори

Original price was: 890.00ден.Current price is: 490.00ден.

Чистач за прозори со телескоспка рачка со кој лесно и брзо ќе ги исчистите и највалканите прозори.Има микрофибер крпа,гума за чистење и телескоска рачка до 130цм.

Достапност: На залиха

Шифра: 6926 Категории: ,

Чистач за прозори со телескоспка рачка со кој лесно и брзо ќе ги исчистите и највалканите прозори. Чистачот има практичен дизајн кој вклучува микрофибер крпа од едната страна за скамење и отстранување нечистотии и дамки од прозорците и гума од другата страна за вадење на водата од нив. Главата на чистачот може да се поставува лево и десно па можете да ја наместите под различен агол и плус ротира горе долу што го намалува притисокот при чистење високи места. Делот со крпата и делот со гумицата може да се користат одделно и заедно како вам ви одговара. Рачката се продолжува до 130цм а големината на крпата 30х5цм.
Местото каде се поставува крпата е универзално за секаков вид крпи па така ќе можете да поставите и магична крпа за чистење на прозорите.

Освен за прозори, чистачот може да го користите и за стаклени маси,огледала,подови,клима уреди и сл.

чистач за прозори

Во комплетот ќе добиете
1х Дел со микрофибер крпа
1х Дел со гума
1х Телескопска рачка
1x ПОДАРОК резервна микрофибер крпа