- 40%

Четка за пеглање коса VGR-529

Original price was: 1,990.00ден.Current price is: 1,190.00ден.

Креамичка четка за пеглање коса од брендот VGR со која ќе и испеглате вашата коса до совршенство.

Достапност: На залиха

Шифра: 9997 Категории: ,

Керамичката четка за пеглање коса е одлична алтернатива за пеглите за коса. Предноста на четката е што поминува низ влакната на косата и на тој начин ја разделува косата, побргу ја суши и не ја ошететува косата. Со керамичката четка ќе можете да си одберете температура која вам ви одговара спрема косата која сакате да ја испелате. Изработена е од квалитетни материјали и ќе ви користи со години.
Четката е со јачина од 59w и со неа можете да си одберете помеѓу 140/160/180/200 и 220°C темература за пеглање.
Четката е достапна во 2 бои: зелена и розева

Четка за пеглање косаЧетка за пеглање косаЧетка за пеглање косаЧетка за пеглање косаЧетка за пеглање коса