- 54%

Четка за пеглање коса RAF-412

Original price was: 1,490.00ден.Current price is: 690.00ден.

Ќерамичка четка за пеглање коса од брендот RAF со вграден генератор на негативни јони која ќе ви понуди брзо решение за права коса.

Достапност: На залиха

Шифра: 12893 Категории: , ,

Керамичката четка за пеглање коса е одлична алтернатива за пеглите за коса. Предноста на четката е што поминува низ влакната на косата и на тој начин ја разделува косата, побргу ја суши и не ја ошететува косата. Со керамичката четка ќе можете да си одберете температура која вам ви одговара спрема косата која сакате да ја испеглате.
Дополнително вградениот генератор на негативни јони ќе ја заштити косата од оштетување и ќе ви овозможи мазен и свиленкаст изглед.

Четката е со јачина од 45w и ќе можете да си одберете различна температура на пеглање до максимум 230 степени целзјусови.
Четката е достапна во 2 бои: зелена и бела боја.

Четка за пеглање косаЧетка за пеглање косаЧетка за пеглање косаЧетка за пеглање косаЧетка за пеглање коса