- 51%

Четка за чистење 4во1

Original price was: 590.00ден.Current price is: 290.00ден.

Мултифункционална четка за чистење со која ќе можете да ги исчистите прозорците,комарниците, а ќе можете да ги исчистите и влакната од мебелот.

Достапност: На залиха

Шифра: 10899 Категории: ,

Мултифункционална четка за чистење 4во1 која ви нуди 4 различни начини на чистење во една алатка. Со оваа четка ќе можете брзо и лесно да ги исчистите прозорците, огледалата и сите друи стаклени површини во домот. Четката е изработена од специјален материјал што ја прави одлична за чистење и на мрежата за инсекти што е поставена на прозорецот. Дополнително со неа можете да собирате влакна од мебелот и од сите други ткаенини. Супер практична алатка која вреди да се има.