- 61%

Цедалка со сечко 2во1

Original price was: 990.00ден.Current price is: 390.00ден.

Рачна цедалка и спирален сечко 2во1 комбинација со која за миг ќе подготвите вкусни цедени сокови и салати.

Достапност: На залиха

Шифра: 6677 Категорија:

Практична и компактна алатка која можете да ја понесете секаде со вас. Рачна цедалка и спирачен сечко 2 во 1 , елегантно спакувани во еден сад. Со цедалката за миг ќе исцедите портокал или лимон  а пак со додатокот за спирално сечкање може да подготвувате разни салати. Производот е  изработен од цврста нетоксична пластика и сечила од не’ргосувачки челик кои може да се мијат во машина за садови.